Наші гравці на оглядинах у ФК «Олександрія» U-19

Цієї п’ятниці п’ятеро наших вихованців: Качаров Владислав, Пащенко Олексій, Ткаченко Максим, Бережний Максим та Волинець Павло 2003 р.н. було запрошено на оглядини в товариській грі до футбольного клуба ОЛЕКСАНДРІЯ U-19. ФК Олександрія з нашими виконавцями грала проти Олімпіка (Кропивницький)

У стартовому складі вийшли відразу троє: Волинець Павло, який відіграв повний матч, Ткаченко Максим (Максима змінили по перерві) та Пащенко Олексій. Саме Олексій вже в першому таймі відзначився двічі у воротах противника та підвів підсумок в першій половині гри 2:0 на користь Олександрії

У другому таймі відразу з’явились Бережний Максим та Владислав Качаров. Забігаючи наперед, потрібно сказати, що саме з гольової передачі Качарова наприкінці зустрічі Олександрія вирвала нічию в грі.

В підсумку рахунок 4:4. Приємно розуміти той факт, що всі хлопці залишили дуже приємне враження на дорослому рівні. Пишаємося  нашими вихованцями !!!!!!

PS: Яка подальша доля Спартанців, поки що це таємниця))