KIDS

Запрошуємо дітей з 4-х років до команд спарти

«В першу чергу, головна задача тренера для дітей молодшого віку (4-7 років) — підтримувати інтерес до занять футболом. Тренування повинні проводитися з позитивним фокусом, при цьому треба з перших днів прищеплювати спортивну дисципліну, а також розвивати технічні навички, фізичні якості, ігровий інтелект та переможний настрій.

В своїх тренуваннях ми чередуємо вправи з ігровими секціями, роблячи їх більш різноманітними. Зазвичай, діти в такому віці обожнюють бити по воротах, грати в рухливі ігри, футбол, тож важливо правильно побудувати тренувальний процес, щоб він був:
— цікавим
— ефективним в плані розвитку перерахованих вище якостей
— з мотиваційними вправами

Також в роботі з молодшими спартанцями ми навчаємо базовим речам в футболі: ведення м’яча, передача, прийом, обманні рухи, техніка бігу, удар, відкривання, підстраховка. Ми навчаємо правильній техніці виконання будь-якої вправи, контролюємо виконання і коригуємо за необхідності.»

«Тренувальний процес будується з урахуванням характеристик дошкільного віку:
— Рухливість. В цьому віці діти дуже вибухові, але при цьому швидко втомлюються, мають низьку координацію, слабкі м’язи, але досить гнучкі в суглобах. Тож ми підбираємо правильні вправи, які відповідають сензитивному періоду.
— Низька концентрація в районі 10-20 секунд. Тож щоб діти впитали в себе потрібну інформацію, можна подати звичайну теорію у вигляді казки.
— Уява. Для того, щоб зацікавити дитину мало сказати йому: «оббігай конуси». Потрібно придумати історію, що ми, наприклад, в Шервудському лісі і збираємо гриби, які знаходяться під деревами (а дерева в свою чергу і є конуси).
— Чутливість. Діти в цьому віці дуже вразливі і слова потрібно прибирати досить обережно. Є моменти, коли футболіст дуже переживає гіркоту якоїсь невдачі (найелементарніше — не зміг зловити м’яч). В цьому випадку потрібно знайти правильні слова, щоб підтримати і замотивувати дитину на наступну спробу.
У свою чергу ми формуємо футбольні навички, особистість дитини, любов до футболу, соціальну адаптацію, фізичний і психічний розвиток, ну і, звісно ж, знайомство з м’ячем. Методи: словесні, наочні, практичні.
«

«Завдання які ми ставимо перед собою в роботі з дошкільнятами:
1. Прищеплення любові до фізичної активності через ігри.
2. Створення позитивного емоційного фону.
3. Розвиток фізичних якостей з урахуванням сензитивного періоду.
4. Ознайомлення з базовими технічними елементами футболу.»