Клуб

Дитячий спортивний клуб “СПАРТА — КИЇВ”

Місто: Київ, Україна

Дата заснування клубу: 12.07.2016 року

Засновник: Бондар Сергій Миколайович

“Спарта-Київ” — це не просто спортивний клуб, а справжня спортивна сім’я!
 
На даному етапі клуб працює тільки в секторі футболу, але в планах на майбутнє  розвиток у всіх напрямках дитячого та юнацького спорту!
 
Основна мета нашої роботи — залучити якомога більше дітей і підлітків до занять спортом, та до здорового способу життя.
Для роботи з футболістами наш клуб використовує власну, спеціально розроблену програму підготовки, в основі якої знаходиться робота провідних європейських футбольних шкіл. Завдяки багатолітньому досвіду авторів, програма адаптована під роботу з різними за рівнем спортсменами. Підготовка футболістів поділяється на 4 блоки:
 
  • I блок 3-6 років;
  • II блок 7-9 років;
  • III блок 10-12 років;
  • IV блок 13-16 років.
На перших трьох етапах підготовки за відвідування занять юними футболістами відповідають батьки, тож ми постійно відкриваємо нові центри підготовки в різних мікрорайонах міста, щоб кожному було зручно займатися неподалік від дому чи школи. На четвертому етапі підготовки гравці досягають того віку, коли можуть самостійно добиратися до місця тренування. Ми збираємо всіх гравців одного віку в одну команду, проводимо тестування і визначаємо рівень футболіста. Завдяки цій інформації гравці розподіляються на дві категорії:
 
  • в першій категорії гравці виступають на найвищому рівні та прямують до максимальної вершини в дитячо-юнацькому футболі — підписання професіонального контракту;
  • в другій категорії гравці продовжують займатися футболом та отримувати задоволення від тренувань, колективу та змагань на власному рівні.
Для реалізації ідеї клуб дуже відповідально відноситься до підбору тренерів, які працюють з дітьми чи підлітками. В основному клуб робить ставку на молодих тренерів, які щойно закінчили свою ігрову кар’єру та хочуть надалі залишатися в футболі, опановувати нову для себе справу і передавати свій власний досвід молодому поколінню. А також є і тренери, які вже давно працюють в дитячому футболі і зарекомендували себе, як справжні професіонали свого діла.
 
Наш клуб відрізняється від інших своїм підходом, оскільки ми намагаємося створити ту атмосферу, завдяки якій не тільки діти будуть бігти на тренування з задоволенням, а і їх батьки також! Для цього ми навчаємо батьків, як правильно вболівати, як себе поводити під час тренування. Раз на рік, перед новим роком, ми проводимо традиційний турнір, де збираємо всіх батьків нашого клубу, тренерів, гравців (починаючи з 12 років) та всі разом, в дружній атмосфері, змагаємось за новорічні призи. Також постійно намагаємося проводити різні заходи, які могли б подарувати нам нові знайомства між всіма членам клубу та забезпечити гарний настрій в середині нашої родини.

На період 2020 року в нашому клубі відкрито сім центрів підготовки, в яких займається понад 400 дітей. Відкрита власна воротарська школа. Також наш клуб має команду “дорослих”, в якій грають всі наші тренери, які власним прикладом мотивують своїх гравців.