Користь футболу для дітей

Не новина, що ми обожнюємо футбол😄 Це яскравий вид спорту, в якому вирують емоції і зберігається інтрига до останніх хвилин матчу! Але головне для нас, що футбол несе в собі користь, величезну користь для дітей…

Чому саме футбол?
✅Рух — це життя, а футбол вважається найрухливішим видом спорту. Заняття футболом з раннього дитинства сприяє загальному зміцненню організму, серцево-судинної системи, а також поліпшенню координації рухів, підвищенню сили та витривалості. А гра у футбол на свіжому повітрі покращує роботу легенів і усуває токсини, насичує кров і тканини організму киснем.
✅Футбол — це командна гра, тож у дітей розвивається уміння працювати в колективі, формуються навички планування, відповідальності за свої дії, виховується характер і лідерські якості. Завдяки спілкуванню в команді, розвиваються соціальні навички, завзятість, сила волі.
✅У футболі треба вміти швидко оцінювати ситуацію та приймати рішення. Заняття футболом розвивають розумові здібності дитини, уважність, стратегічне й тактичне мислення.
✅Футбольні тренування покращують емоційний стан дитини. Футбол допомагає від психологічної перевтоми, покращує емоційний стан дитини та в цілому підвищує загальне самопочуття.

Ти ще не з нами? Приходь на перше тренування😉 Більше інформації за телефонами:
📞 +38(063) 069-43-50
📞 +38(068) 934-60-04

#fcsparta_київ