Звіт по грі Спарта 2012 — ДЮСШ-1 (Чемпіонат м. Києва)

4 квітня відбулася гра Спарта 2012 — ДЮСШ-1 (Чемпіонат м. Києва) і наша команда здобула перемогу з рахунком 1: 0 🎉 Ось, що розказав нам про цю гру тренер Мерзлюк Д.В.⤵️

🈁З перших хвилин ми контролювали гру за рахунок володіння м’ячем, суперник більшу частину матчу перебував без м’яча. У першому таймі створили 4-5 хороших моменти, які не вдалося реалізувати. Слід відзначити голкіпера суперника, який протягом усього матчу виручав свою команду. Супернику ж вдалося створити тільки 1 момент біля наших воріт, перший тайм закінчився з рахунком 0: 0.

На перших хвилинах другого тайму забив гол Царегородцев Олександр👍🏻 Після цього суперник більше активізувався і став грати більш агресивно. У другому таймі суперник створив 2-3 моменти біля наших воріт, ми створили 5-6 моментів. Але так більше нікому і не вдалося забити. Гра закінчилася з рахунком 1: 0. Вважаю, що рахунок трохи не відповідає грі, повинні були більше забивати. 🈁