Звіт по грі Спарта Щасливе — Спарта (U-14 ДЮФЛУ)

В неділю відбулася гра Щасливе — Спарта (U-14 ДЮФЛУ). Ось, що розказав нам про цю гру тренер Приходько А.В.⤵️

🈁Перший тайм команда грала досить непогано, мала багато моментів, щоб забити голи. Але, на жаль, тільки один раз ми змогли забити гол у ворота суперника. Це зробив Зюков Юрій з дальнього удару (метрів 30-35). Основні моменти реалізувати не вдалося.

Повторюся, в першому таймі команда показала хороший якісний футбол. Було видно, що це подобалося вболівальникам, тренеру і самій команді.

Після перерви відбулися кілька вимушених замін в зв’язку з травмами футболістів. Команда стала грати трохи по-іншому: гравці, які вийшли на заміну не змогли підсилити гру і не зіграли на тому рівні, на якому хотілося б. Загалом, другий тайм був набагато слабкішим і суперник знайшов момент біля наших воріт, щоб забити 1 гол. Ми зробимо свої висновки.🈁